Header image alt text

Vilniaus r. Sužionių pagrindinė mokykla

Sużańska szkoła podstawowa w rejonie wileńskim

Pasaulinė Žemės diena (2017 03 20)

Kovo 20-ąją Vilniaus r. Sužionių pagrindinėje mokykloje minėjome Pasaulinę Žemės dieną, kurią mini visas pasaulis. Prasideda astronominis pavasaris. Savaitę prieš renginį, visi mokyklos mokiniai turėjo parodyti, kaip kūrybiškai moka perdirbti įvairias šiukšles, t.y. padaryti iš jų kažką įdomaus. Kovo 20-ąją mokiniai demonstravo savo darbus, diskutavo, vėliau vyko viktorina „Žemė – mūsų namai“. Šventės pabaigoje buvo padėkos, dovanos, nuoširdūs patarimai ir, aišku, bendra nuotrauka atminimui.

Užgavėnės mokykloje (2017 02 28)

Žiema, žiema, bėk iš kiemo! Jei nebėgsi, išvarysim, su botagais išbaidysim!
Linksma ir triukšminga diena buvo Vilniaus r. Sužionių pagrindinėje mokykloje. Į šventę sugužėjo
mokyklos pradinukai, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai, auklėtojai ir mokytojai. Visi kartu prisiminėme Užgavėnių tradicijas. Mokiniai šoko, dainavo, lenktyniavo, krėtė išdaigas vaišinosi blynais ir karštomis dešrelėmis. Mokykla prisipildė juoko, linksmybių, ryškių spalvų ir viliojančių kvapų.

Vasario 16-osios dienos minėjimas mokykloje (2017 02 16)

Vasario 14-ąją dieną Sužionių pagrindinėje mokykloje buvo minima Lietuvos Nepriklausomybės diena. Renginio pradžioje mokiniai perskaitė referatą „Lietuvos kelias link Nepriklausomybės“. Vėliau mokiniai dalyvavo viktorinoje „Lietuva skaičiuose ir faktuose“. Renginį baigė merginų ansamblis „Lady Rock“.

„Laisvės gynėjų dienos minėjimas“ (2017 01 13)

       Šiandien Vilniaus r. Sužionių pagrindinėje mokykloje minėjome Laisvės gynėjų dieną. Nuo pat ryto mokiniai su mokytojais degė žvakutes. Vėliau klasėse mokytojai ir klasių auklėtojai dalinosi prisiminimais ir išgyvenimais apie šią dieną. Mokiniai norėdami išreikšti padėką, pagarbą kovojusiems už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę, kūrė įvairius darbelius, kuriuos vėliau iškabino mokyklos koridoriuje.

KONKURSAS „MES MATOMI – MES SAUGŪS“ (2016 12 29)

        Vilniaus r. Sužionių pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo Vilniaus rajono policijos komisariato surengtame nuotraukų konkurse „Mes matomi – mes saugūs“. Dėkojame Vilniaus rajono policijos komisariatui už puikią galimybę konkurso dalyviams nuvykti ir smagiai praleisti laiką Akropolio ledo arenoje.

ADVENTO VAKARONĖ (2016 12 23)

        Adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas. Gruodžio 23d. Vilniaus r. Sužionių pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja N. Afonina pakvietė mokyklos bendruomenę stabtelėti, pajusti ir suprasti, kad mūsų protėvių išmintis gyva ir keliauja iš kartos į kartą. Kartu su mumis buvo ir Nemenčinės Šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebonas Arūnas Kesilis. Klebonas trumpai priminė kas tai yra Adventas, jo tradicijos, prasmė. Dėkojo už pakvietimą į šį jaukų pavakarojimą. Pasidžiaugė, kad tai buvo prasmingas pasibuvimas. Visiems palinkėjo džiugaus laukimo rimtyje, bei per Adventą papuošti ne tik eglutes, bet ir savo širdeles.

Prezenty od społeczności Zespołu Szkół w Pasymiu (2016 12 17)

Raiškaus skaitymo konkursas (2016 12 14)

         Gruodžio 14 d. Paberžės S.Kostkos gimnazijoje vyko raiškaus skaitymo konkursas. Mokiniai skaitė H.Senkevič kūrinio “Quo vadis” ištraukas. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: K.Godlevska, G.Mežanec, T.Kondrat, V.Stupenko. Padėkos raštu buvo apdovanotas T. Kondrat.

Edukacinis užsiėmimas Glitiškių dvare (2016 11 30)

         Lapkričio 30 d. mūsų mokyklos mokiniai lankėsi Glitiškių dvare. Tautodailininkė Margarita Čekolis supažindino mokinius su keramikos istorija, keraminėmis žaliavomis, molio paruošimo, formavimo, dekoravimo būdais ir pagrindiniais komponavimo principais. Kūrybiškai praleistas laikas nepraėjo veltui ir net pūga už lango nesugadino nuotaikos.

Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjimas (2016 11 11)

         Sužionių pagrindinės mokyklos bendruomenė lapkričio 11 d. iškilmingai paminėjo Lenkijos Nepriklausomybės dieną. Mokiniai pristatė pranešimą “Lenkijos kelias link Nepriklausomybės. Įsimintina data – 1918 metų lapkričio 11 d.”

Mokiniai dainavo patriotines lenkų dainas, deklamavo eilėraščius.

Tarptautinė mokytojų diena (2016 10 07)

                      Kaip ir kasmet, pažymėta Tarptautinė mokytojų diena. Šypsenos, gėlės ir sveikinimai mokytojus lydėjo visą dieną, o šventė buvo vainikuota nuotaikingu koncertu.

 Mokslo ir žinių diena Sužionių vidurinėje mokykloje. (2016 09 01)

Ateik ateiki

Prie mokyklos slenksčio

Ir atiduoki

Kas sunku, netikra.

Ateik ateiki

Į vaikystės slėnį

Čia skaisčios spalvos

Ir balti šešėliai,

Kurie padės užkopti

Tau į kalną…

Su Rugsėjo 1-ąja!

Rugsėjo 1-ąją Vilniaus r. Sužionių pagrindinės mokyklos mokiniai rinkosi į šventę. Oras lepino visus ir mokiniai, ir jų tėveliai buvo gerai nusiteikę. Labiausiai nerimavo priešmokyklinės grupės vaikai, kuriems čia viskas buvo nauja ir nepažįstama. Vyresniųjų klasių mokiniai įteikė mažiesiems dovanėles. Pasidžiaugę gražia švente salėje mokiniai su klasių auklėtojais pasklido po mokyklą pasikalbėti, aptarti daugelį malonių ir svarbių dalykų.

Sėkmės mokytojams ir mokiniams!