Header image alt text

Vilniaus r. Sužionių pagrindinė mokykla

Sużańska szkoła podstawowa w rejonie wileńskim

Lenkų kalbos savaitė. (2017 11 17)

Lapkričio 13-17 dienomis Vilniaus r. Sužionių pagrindinėje mokykloje vyko Lenkų kalbos savaitės renginiai. Mokiniai žiūrėjo filmus sukurtus rementis lenkų rašytojų kūriniais.

Lapkričio 15 d. buvo organizuotas konkursas „Mistrz ortografii“. Tarp 5-7 kl. mokinių pirmą vietą laimėjo 6 kl. mokinė Brigita Mežanec, antrą vietą užėmė 6 kl. mokinė Evelina Kavaliauskaitė, trečią vietą užėmė 7 kl. mokinė Gabriela Sinkevič. Tarp 8-10 kl. mokinių pirmą vietą laimėjo 10 kl. mokinė Greta Mežanec, antrą vietą užėmė 10 kl. mokinys Tadeuš Kondrat, trečią vietą užėmė 10 kl. mokinė Vanesa Stupenko. Visi konkurso lauretai buvo apdovanoti diplomais ir padėkos raštais.

Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjimas. (2017 11 10)

Sužionių pagrindinės mokyklos bendruomenė lapkričio 10 d. iškilmingai paminėjo Lenkijos Nepriklausomybės dieną. Mokiniai pristatė pranešimą “Lenkijos kelias link Nepriklausomybės. Įsimintina data – 1918 metų lapkričio 11 d.” Mokiniai dainavo patriotines lenkų dainas, deklamavo eilėraščius.

Po renginio mokiniai ir mokytojai aplankė Lenkijos valstybės atkūrėjo ir maršalo J.Pilsudskio gimtinę Zulavoje. Mokiniams buvo priminti svarbiausi J.Pilsudskio biografijos epizodai. Vėliau lankėsi Pavoverės bažnyčioje, kurioje buvo pakrikštytas maršalas J.Pilsudskis.

Europos kalbų diena. (2017 09 26)

Rugsėjo 26 dieną visi europiečiai švenčia Europos kalbų dieną. Vilniaus rajono Sužionių pagrindinė mokykla irgi nepraleido tokios puikios progos. Juk šventės tikslas – puoselėti kalbų ir kultūrų įvairovę bei skatinti mokytis įvairių kalbų.
Mokiniai su klasės auklėtojais ruošė plakatus, skirtus vienai iš Europos šalių. Šventės metu mokiniai pristatė savo paruoštus darbus ir visi kartu smagiai keliavo po Europą „traukinuku“.

Mokslo ir žinių diena Sužionių pagrindinėje mokykloje. (2017 09 01)

Ateik ateiki

Prie mokyklos slenksčio