Header image alt text

Vilniaus r. Sužionių pagrindinė mokykla

Sużańska szkoła podstawowa w rejonie wileńskim

Lenkijos Nepriklausomybės šimtmečio minėjimas mokykloje (2018 11 09)

Lapkričio 9 d. Sužionių pagrindinėje mokykloje vyko renginys skirtas Lenkijos Nepriklausomybės 100-osioms metinėms paminėti. Buvo organizuota mokinių piešinių paroda, vyko šventinis koncertas. Koncertą organizavo lenkų kalbos mokytojai Z.Andrušanec, R.Pščolovska ir muzikos mokytoja J.Gedris. Piešinių parodą organizavo mokyklos dailės ir technologijų mokytoja H.Pavliun.

Laiškai iš Europos (2018 09 26)

Kiekvienais metais Vilniaus r. Sužionių pagrindinėje mokykloje minima Europos kalbų diena. Ir šiemet rugsėjo 26 diena mokyklos bendruomenė buvo pasveikinta įvairiomis kalbomis, gavome laiškus iš įvairių Europos valstybių – Danijos, Švedijos, Italijos, Prancūzijos, Norvegijos ir kt. Renginyje įgyvendinti tikslai – skiepyti toleranciją kitoms kalboms bei kultūroms, skatinti domėtis įvairiomis Europos šalimis. Mokiniai ieškojo informacijos apie miestus, jų išskirtinumą, simbolius, dažniausiai vartojamus žodžius, vardus. Daug įdomių dalykų ir faktų sužinojome iš gautų laiškų!

Mokslo ir žinių diena Sužionių pagrindinėje mokykloje. (2018 09 03)

Ateik ateiki

Prie mokyklos slenksčio